Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Drabužių derinimas: stiliaus taisyklės moterims

mados kandisBesirinkdamos aprangą daug laiko skiriame tinkamų drabužių paieškai. Be to, nuolatos galvojame, ar ši palaidinė dera su mylimu sijonu, ar švarkas tinka prie neoficialaus stiliaus kelnių, ar kasdien nešiojami aksesuarai netrikdo viršininko dėmesio. Jei nusprendėte atnaujinti savo drabužių spintą, nepamirškite, kad rūbai internetu šiandien geba atitikti net ir išrankiausios klientės poreikius.

Viena dažniausių problemų, su kuria susiduria turbūt kiekviena moteris, yra nereikalingų drabužių pirkimas. Parduotuvėje pamatome nuostabių spalvų palaidinę ir ilgai negalvodamas ją nusiperkame. Deja, parsinešusios namo pamatome, kad ši mums visiškai netinka. Jei norite išvengti minėtosios situacijos, drabužius pirkite gerai pagalvojusios. Be to, nepamirškite, kad tik nedaugelis merginų gali pasigirti tobulu kūno sudėjimu ir pirkti viską, ko geidžia širdis – daugelis moterų privalo ieškoti rūbų, tobulai atitinkančių jų figūros tipą. Jei konkretus drabužis atrodo puikiai ant manekeno, tai dar nereiškia, kad tiks ir jums. Privalote žinoti savo privalumus ir trūkumus, t. y. pastaruosius meistriškai paslėpti, o pirmuosius subtiliai išryškinti.

Niekuomet nepasiduokite išpardavimų bumui. Nepirkite pavienių drabužių vien dėl to, kad jie yra pigūs. Turite įsigyti tik tuos rūbus, kuriuos galėsite lengvai derinti su jau turimu garderobu. Specialistai pataria vieno apsipirkimo metu įsigyti kelis tarpusavyje derančius drabužius ar net visą komplektą. Taip būsite tikra, kad turėsite puikiai derančią ir stilingą aprangą.

Aksesuarai gali suteikti jums išskirtinio žavesio, tačiau nepamirškite, kad juos reikia derinti ne tik prie aprangos, bet ir tarpusavyje. Jei negalite apsispręsti, kokie papuošimai derės prie konkrečios suknelės ar švarko, pasinaudokite savo kompiuteriu – paprastai rūbai internetu pateikiami drauge su prie jų derančiais aksesuarais. Beje, neturėtumėte pamiršti, kad save mylinti moteris privalo skirti daug dėmesio ne tik viršutiniams, bet ir apatiniams rūbams. Jei prie baltos palaidinės derinsite oranžinę liemenėlę, greičiausiai sulauksite pašaipių aplinkinių žvilgsnių. Komplimentus turėtumėte pamiršti ir tuo atveju, jei jūsų aptemptos kelnės išryškins nedailių kelnaičių linijas.

Ieškodamos kasdienės aprangos turėtumėte prisiminti, kad skirtingi drabužių raštai niekuomet nederės tarpusavyje. Tai reiškia, kad jei nusprendėte vilkėti geometrinių raštų palaidinę, tai prie jos netiks tigrinės kelnės. Niekuomet nedėvėkite basučių su pėdkelnėmis. Tai viena dažniausių ir didžiausių stiliaus klaidų. Be to, šią klaidą itin dažnai daro ir vyrai. Ieškodamos batų prisiminkite, kad jie turi derėti prie rankinės, jei norite atrodyti iš tiesų elegantiškai.

(Visited 93 times, 1 visits today)