Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Geri puodai sunaikina pikantišką svilėsio prieskonį

puodu rinkinysSako, jog blogai šeimininkei ir puodai virti trukdo. Iš dalies tame galima įžvelgti tiesos, nes jokie stebuklingi puodai nesureguliuos ką į tą puodą dedate, kiek pagardinate prieskoniais, kaip suderinate skonius, kiek verdate ir pan. Puodai iš kirvio sriubos neišvirs, šeimininkės įsikišimas bet kokiu atveju būtinas. Tačiau iš kitos pusės žvelgiant į šį posakį, geri puodai užtikrina tinkamą karščio pasiskirstymą, yra sandarūs, nesvylantys, tad valgant troškinį netenka jausti pikantiško svilėsio prieskonio. Geri puodai ar puodu rinkinys yra didelis pliusas dažnai gaminnat maistą namuose.

Puodų rinkinys ar atskiri puodai?
Dažnai puodų rinkinys atrodo tarsi didelė ir nereikalinga investicija. Tačiau jei kažkada atsisakėte minties įsigyti rinkinį, apsižvalgykite – vis tiek jūsų virtuvėje yra įvairių dydžių, formų ir paskirčių puodų. Juk gaminant pietus šeimai kartais reikia dviejų- trijų puodų ar keptuvių. Pavyzdžiui, viename verda pirmasis patiekalas – daržovių sriuba, kitame garnyras – šviežios bulvytės, o keptuvėje troškinamas vyne marinuotas jautienos kepsnys su daržovėmis. Visas iš skanus pietų meniu būtų neįmanomas turint vieną puodą. O ir dydžiai turi varijuoti, juk dideliame sriubos puode virti tris kiaušinius skirtus šaltibarščiams ar košelę vaikui išties nepatogu.

Perkant puodus po vieną atrodo pigiau, tačiau galutiniame rezultate sumokate daugiau nei perkant visą rinkinį iškart. Kartais perkant rinkinį kyla nepasitenkinimas, tarsi jis jus įspraustų į rėmus, ir puodas būtinai turi būti toks, o ne kitoks. Tačiau rinkinių esame įvairiausių, kurie skiriasi ne vien medžiaga iš kurios pagaminti, spalva, tačiau ir savo dydžiais bei komplektacija. Rinkinys gali būti 8 dalių, 12, 16 ar net 18 dalių.

Jei atmestumėte finansinį faktorių, kodėl dar puodų rinkinys turėtų atsidurti jūsų virtuvėje? Todėl, jog tai padeda sukurti solidų, nepriekaištingą stilių savo virtuvėje. Tai tarsi interjero baigiamasis štrichas. Tai ypač aktualu, jei jūsų virtuvė sujungta su svetaine ir apsilankius svečiams dar kartais tenka pastovėti prie puodų gaminant vakarienę. Daug gražiau, kuomet puodai yra visi vienodi ir prabangiai atrodantys. Žinoma, jei puoselėjate hipių tradicijas, tuomet skirtingai marginti puodai derės labiau.

(Visited 138 times, 1 visits today)
123456