Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Kalėdų karavanas užsuks ir į Tauragę

karavanas

   Gruodžio 17 d. Vilniaus Rotušės aikštėje startuos tradicinis „Coca-Cola“ Kalėdų karavanas. Per Lietuvos miestus ir miestelius jis keliaus jau 14-tus metus iš eilės. Kalėdų karavanas yra vienas ilgiausią istoriją turinčių labdaros projektų Lietuvoje, kurio pagrindinis tikslas – kaimo mokykloms padėti kuriant geresnes sąlygas vaikų sportui.

   „Artėjant Kalėdoms ir vėl norėtume pakviesti visus prisijungti prie tradicinio labdaros karavano. Suteikdami vaikams geresnes sąlygas sportuoti, skatiname juos rinktis aktyvesnį, sveikesnį gyvenimo būdą“, – prie Kalėdų karavano kviečia prisijungti p. Alma Adamkienė, labdaros ir paramos fondo įkūrėja.

   Šiais metais Kalėdų karavanas surinktas dovanėles – sporto inventorių ir priemones – skirs visoms fondo remiamoms mokykloms, kuriose mokosi daugiau nei 20 tūkst. vaikų, o karavano metu surinktas lėšas fondas dovanos Sidabravo vidurinei mokyklai, įsikūrusiai Radviliškio rajone.  Per visus Kalėdų karavano projekto metus Lietuvos žmonės kaimo mokyklas parėmė daugiau nei 200 tūkst. litų. Šių lėšų dėka savo sporto infrastruktūrą atnaujino Ariogalos, Butrimonių, Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos, Šepetos Almos Adamkienės ir Drąsučių pagrindinės bei Alsėdžių vidurinė mokyklos. Tokia tradicija išliks ir šįmet – prie Kalėdų karavano paramos gali prisidėti kiekvienas prekybos centruose įsigijęs dviejų litrų talpos „Coca-Cola“ gėrimo ar į šventės vietą atnešęs dovanojamo sporto inventoriaus.

   „Kalėdų karavano surinktomis lėšomis renovuoti 5 sporto aikštynai, įrengtos 3 sporto salės, kuriose patogiai ir saugiai sportuoja daugiau nei 4000 vaikų. Ir ne tik jie, juk mokykla kaime yra svarbi susibūrimo vieta visai bendruomenei – sutvarkytose erdvėse rengiamos miestelių šventės, koncertai, varžybos,“ – sako Gabrielė Šerėnienė „Coca-Cola HBC Lietuva“ Viešųjų ryšių ir komunikacijos vadovė.

   Tradiciškai, karavaną dovanomis taip pat gausins LR Prezidentūros, LR Vyriausybės, LR Seimo darbuotojai, ketina prisidėti ir Vilniaus, Kauno, Tauragės, Raseinių, Telšių, Klaipėdos, Kaišiadorių, Jurbarko, Plungės, Gargždų miestų savivaldybių personalas.

   Keturioliktojo Kalėdų karavano globėja ir vėl tapo TV laidų vedėja Beata Nicholson, o iš Rotušės aikštės Vilniuje jis bus išlydėtas 2013 m. gruodžio 17 dieną (antradienį). Šiais metais Kalėdų karavanas aplankys devynis miestus. Penkiuose iš jų, miesto pagrindinėse aikštėse, sunkvežimiuose veiks Kalėdų senelio kambarys ir nykštukų dovanėlių dirbtuvės.

Numatomas maršrutas:

Gruodžio 17 d.

12.00 – Vilnius Rotušė, išlydėtuvės

12.50 – Prezidentūra

13.00 – LR Vyriausybė

13.10 – LR Seimas

13.20 – Vilniaus miesto savivaldybė

17.00 – Kauno miesto Rotušės aikštė  
    

Gruodžio 18 d.

13.00 – Kaišiadorių rajono savivaldybės aikštė    

16.00 – Raseinių miesto Žemaičio aikštė  

Gruodžio 19 d.

14.00 – Jurbarko rajono savivaldybės aikštė    

16.00 – Tauragės miesto Pilies aikštė  

Gruodžio 20 d.

13.00 – Plungės miesto Senamiesčio aikštė      

16.00 – Telšių miesto Turgaus aikštė  

Gruodžio 21 d.

13.00 – Gargždų kultūros centro aikštė  

16.00 – Klaipėdos miesto Teatro aikštė 

(Visited 62 times, 1 visits today)
123456