Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Kodėl verta naudotis baidarių nuoma?

baidarePlaukiojimas baidarėmis yra tikras malonumas – jūs pamatysite daug gražios Lietuvos gamtos, taip pat galėsite smagiai praleisti laiką vandenyje su savo draugais. Jeigu turite laisvą savaitgalį arba atostogas, tuomet jums tikrai labiau vertėtų pakviesti savo draugus arba visą šeimą, giminę ir kartu paplaukioti po nuostabias Lietuvos upes – jos tikrai gražios, o didžiausias jų grožis atsiskleidžia vasarą bei pavasarį.

Merkio, Varėnės upės – labai tinkamos plaukioti ne tik vasarą. Čia kiekviena šeima ar draugų būrys galės išsirinkti jiems labiausiai patinkantį plaukiojimo baidarėmis maršrutą. Galimybių yra nemažai, kadangi vieni žmonės labiau mėgsta ramiai ir lėtai pasiplaukioti, o kiti mėgsta šiek tiek ekstremalių išbandymų. Baidarių nuomos specialistai pasistengė paruošti plaukiojimo maršrutus abejiems atvejams.

Taip pat įdomus ir Ūlos upės maršrutas, kadangi turi labai galingą srovės jėgą, įdomius vingius – ši upė tikrai patiks tiems, kuriems baidarių nuoma reikalinga kaip aktyvus laisvalaikis – jūs patirsite gausybę įdomių nuotykių, plaukdami baidarėmis per gražiausias Lietuvos upes. Taip pat nepamirškite, kad baidarių nuoma nebūtinai yra skirta vienai dienai – jūs galite susiplanuoti savo keturių ar trijų dienų kelionę baidarėmis, o nuomos specialistai pasirūpins, kad jums nieko netrūktų, kad kelionė būtų pati  smagiausia.

Baidarių nuomotojai dažniausiai siūlo labai gražias ir patogias poilsiavietes, kuriose galite apsistoti su draugais arba visa šeimyna. Ten yra nuostabių miškų, didelė pieva, tad tikrai bus ką veikti ir vaikams – jie galės žaisti kamuoliu, lakstyti. Krantas yra visai netoli, tad šeimyna galės bet kada išsimaudyti. Kiti būtini vasaros iškilų atributai, tokie kaip šašlykinė ir laužavietės – taip pat yra, tad tai tikrai ideali poilsio gamtoje vieta.

Užsukę į baidarių nuomos interneto tinklapį, jūs tikrai įsitikinsite, kad išbandyti baidares verta, kadangi ten pamatysite gausybę įdomių nuotraukų iš jau buvusių kelionių, taip pat galėsite pasidomėti šiuo metu įmanomais maršrutais ir sužinoti konkrečias kainas, bei kokias papildomas paslaugas kiekvienas iškylautojas gali užsisakyti. Baidarių nuoma – tai naudinga pramoga gamtoje visai šeimai.

123456