Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Maudymosi kostiumėliai 2014-ųjų karštajam sezonui

2-daliu-maudymosi-kostiumelisTruputį atšilus orams, pats laikas suskubti ieškoti vasarinių drabužėlių, avalynės, aksesuarų – gėlėtų, laisvai krentančių suknelių, žavių sijonų, palaidinių, atvirų basučių, dailių rankinių, akinių nuo saulės ir, žinoma, maudymosi kostiumėlių. Kokie maudymukai bus madingi šią vasarą? Kaip pasirinkti tinkamiausius?

Mados viršūnėje – 2 dalių kostiumėliai maudymuisi

Tenka pripažinti, kad 2 dalių maudymosi kostiumėliai yra praktiški ir patogūs, su jais galima gražiai įdegti visą kūną, nepaliekant balto, saulės nemačiusio pilvuko. Madingiausios ir šiemet išlieka balcanette tipo liemenėlės – su jomis paprasta gražiai, tolygiai įdegti. Jų didžiausias privalumas – nuimamos petnešėlės, kurias, pavyzdžiui, galima nusisegti deginantis, o einant maudytis ar žaisti paplūdimio tinklinį, aktyviai pramogaujant – užsidėti ir jaustis saugiai nebijant, kad viršutinė maudymosi kostiumėlio dalis nuo krūtų tiesiog nuslys. Labai svarbu, kad liemenėlės tobulai suformuotų ir palaikytų krūtinę, todėl geresni yra tie maudymukai, kurie yra su lankeliais ar specialiais pakietinimais, vadinamaisiais push up. Geresni, brangesni maudymosi kostiumėliai pasiūti taip, kad pagalvėles iš jų būtų galima išimti.

Spalvų deriniai

Šiemet pasirinkusi dviejų spalvų maudymosi kostiumėlį, taip pat neprašausite: liemenėlė gali būti vienos, o kelnaitės – kitos spalvos. Beje, toks derinukas padeda paslėpti ir figūros netobulumus. Pavyzdžiui, jei turite gražią krūtinę, tačiau negalite pasigirti stangriomis šlaunimis ir gražiu užpakaliuku, rinkitės maudymuką su ryškia liemenėle ir juodas, į akis nekrentančias kelnaites. Dar vienas privalumas – neretai maudymosi kostiumėlių kelnaitės yra dėvimos iš abiejų pusių, taigi drabužėlis ne taip greitai pabosta.

Vientisi maudymosi drabužiai

Šiandien dažnai laikomasi stereotipo, kad vienos dalies maudymosi kostiumėliai tinkami tik pagyvenusioms arba apkūnioms moterims. Tačiau tai ne tiesa, nes garsiausių mados kūrėjų kolekcijose matyti ir vientisų maudymosi drabužių, kurie yra tikrai patrauklūs ir stilingi. Tokie paplūdimio drabužėliai tiks sportuojant, einant į paplūdimyje vykstantį vakarėlį, norint įgauti daugiau pasitikėjimo, nes drabužėliai užengs viską, ko nenorite kad aplinkiniai pamatytų. Tačiau deginimuisi pasirinkite atviresnius kostiumėlius. Galite drąsiai eksperimentuoti, nes svarbiausia – kad pati, pasipuošusi naujuoju maudymosi kostiumėliu, jaustumėtės jaukiai ir patogiai.

(Visited 154 times, 1 visits today)
123456