Megzti rūbai: kas su kuo dera?

0
16

Megztų drabužių populiarumas nekelia jokių abejonių: dailios mezginio akutės – tai nepamainoma puošmena šaltuoju metų laiku. Be to, mezginys pasiduoda kūrybinei laisvei, todėl stebina savo raštų, spalvų ir faktūrų galimybėmis. Megzti drabužiai internetu atitinka net ir išrankiausios klientės poreikius – čia parduodamos ne tik klasikinės šiltos suknelės, bet ir margaspalviai sijonai, dailūs megztiniai bei nuotaikingos pelerinos. Tiesa, norėdamos atrodyti nepriekaištingai, turite nepamiršti svarbiausių drabužių dermės taisyklių.

Ypatingo pirkėjų dėmesio sulaukia megztos suknutės. Suknelės internetu stebina savo dizaino subtilybėmis – klientėms siūlomos tiek trumpos, tiek ilgos suknutės, prigludusios prie kūno ir laisvai krentančios, vienspalvės ir pačių margiausių raštų. Megztos suknelės puikiai atrodo ne tik su pėdkelnėmis, bet ir su storesnėmis tamprėmis, todėl atrodysite nepriekaištingai net ir šalčiausią žiemos dieną. Be to, suknelės internetu siūlomos už itin patrauklią kainą, t. y. elektroninės parduotuvės garsėja optimaliausiu kainos ir kokybės santykiu, nuolatinėmis akcijomis ir nemokamo pristatymo galimybėmis.

Sijonų mėgėjoms rekomenduojama atsakingai derinti spalvas. Jei nusprendėte pasipuošti sijonėliu ir dailiu megztiniu, įsitikinkite kad jų spalvinė gama nekelia papildomų klausimų, t. y. spalvos turėtų skirtis vos 2 tonais. Verta atsižvelgti ir į siūlą. Čia reikėtų naudoti priešybes, pvz., griežto stiliaus uždaras megztukas atrodys nepriekaištingai šalia lengvo tiulio sijono.

Jei norite pasipuošti nauju megztiniu, atidžiai ieškokite savo dydžio drabužių. Nors kai kurie laisvai krentantys modeliai atrodo išskirtinai stilingai, vis dėlto tai retos išimtys – siekdamos atrodyti nepriekaištingai, rinkitės idealiai jums tinkantį rūbą. Jei abejojate, perskaitykite šalia nuotraukos pateiktą aprašymą – tik tokiu atveju galėsite būti visiškai tikros, kad drabužiai internetu atitiks ne tik jūsų lūkesčius, bet ir kūno formas.

Vienas populiariausių megztinio derinimo būdų – tai megztinis ir kelnės. Nepamirškite, kad šilti megztiniai nedera su siaurėjančiais ir aptemptais džinsais. Norėdamos atrodyti stilingai, rinkitės plačias kelnes (džinsinio audinio rekomenduojama atsisakyti). Kurdamos nepriekaištingą įvaizdį, nebijokite eksperimentuoti spalvomis. Išbandykite ryškių ir blankių spalvų derinį. Jei norite atkreipti aplinkinių žvilgsnius, įsigykite visų pamėgtą golfą – megztinį aukštu kaklu. Ilgą laiką laikytas laisvalaikio drabužiu, šis megztinis vis dažniau sutinkamas aukštosios mados pristatymuose. Bijodamos atrodyti banaliai, golfą derinkite su oda, t. y. odiniu klostuotu sijonu (rekomenduojamas ilgis – iki kelių) arba odą imituojančiomis tamprėmis.