Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Nepriekaištingos nuotraukos – misija įmanoma

fotografijos-paslaugosKai fotografas atsuka į mus objektyvą, išsigąstame – nežinome, ar mums šypsotis, ar stengtis išlikt ramiems, kur atsistoti ir kaip pakreipti galvą. Dažniausiai pozuojame su vienintele mintimi, kad nuotraukoje atrodysime negražiai, o pasižiūrėję fotografiją įsitikiname, kad buvome visiškai teisūs. Neišsigąskite – gražiai atrodyti nuotraukose nėra neįmanoma misija, tereikia žinoti kelias laiko patikrintas taisykles.

Jei norite turėti bent vieną nuotrauką, kurioje atrodysite pavydėtinai, drąsiai belskitės į įmonių, kurių interesų sritis – fotografijos paslaugos, duris. Įžvalgus fotografas greitai pastebės išskirtinius jūsų bruožus ir juos išryškins, tačiau nepamirškite, kad ir draugo nuotraukose galite atrodyti gražiai, tiesiog reikia atkreipti dėmesį į kelis reikšmingus faktorius. Pirmiausia peržvelkite savo drabužius. Jei fotografuositės su drabužiais, kuriais nesidžiaugiate (kurie jus sendina, storina ar pan.), greičiausiai nuotraukos jūsų taip pat nepradžiugins. Privalote vilkėti tai, kas jums tinka ir su kuo jaučiatės patogiai. Drabužiai turi derėti prie jūsų odos, akių ar plaukų. Be to, drabužiai turi derėti ne tik prie jūsų, bet ir prie bendro fono. Jei fotografuositės šviesioje aplinkoje, turėtumėte vengti šviesios aprangos. Atsisakykite neutralių spalvų, jei norite išsiskirti grupinėje fotografijoje. Jei esate moteris, objektyviai įvertinkite savo makiažą. Mažos gudrybės gali suteikti jums išskirtinio žavesio – paryškinus antakius, pagyvinami ir visi veido bruožai, o ryškesnės lūpos suteiks elegancijos. Fotografuodamiesi šiek tiek į priekį atkiškite smakrą, kadangi kitaip gali matytis pagurklis.

Pozuodami atsipalaiduokite. Nenatūraliai atrodančios nuotraukos nedžiugins nei jūsų, nei fotografo. Nuotraukose neturime atrodyti įsitempę, išsigandę arba dirbtinai linksmi. Žaviai atrodo tos nuotraukos, kuriose esate nesusikaustę ir natūralūs. Atsipalaiduoti stebint nepažįstamam žmogui gali būti sunku, todėl pirmiausia fotoaparatą patikėkite artimam bičiuliui. Įmonės, kurių pagrindinė veiklos sritis yra fotografijos paslaugos, su klientais bendrauja itin nuoširdžiai, atvirai ir draugiškai, kadangi supranta, kad tik abejonių nekankinamas ir linksmas žmogus galės atsipalaiduoti pozuodamas.

Prieš fotosesiją pasirūpinkite tinkamu apšvietimu. Reikėtų vengti tiesioginės šviesos, kadangi ji išryškins visus trūkumus. Tiesa, prieblanda taip pat jūsų nedžiugins. Jei fotografuojatės lauke, stokitės nugara (arba šonu) į Saulę. Labai svarbu tinkamai pasirinkti rakursą, todėl siekdami geriausio rezultato, fotografavimą turėtumėte patikėti profesionalams.

Šiltus prisiminimus kels tos nuotraukos, kuriose šypsositės, tačiau jūsų šypsena privalo būti natūrali. Jei šypsotis nenorite, nekankinkite savęs, kadangi pradėsite jaustis nenatūraliai ir susikaustysite, be to, dirbtinė šypsena iškraipys jūsų veido bruožus. Šypsodamiesi stenkitės atpalaiduoti skruostų ir burnos raumenis – atrodysite natūraliai ir patraukliai.

Jei nuotraukose norite atrodyti gražiai, privalote žinoti, kokia poza stovėti. Atsistokite prieš veidrodį ir išbandykite kelis judesius, stebėkite, kada sau patinkate labiausiai. Daugelis garsenybių turi savo „firminę“ pozą, kurią demonstruoja gerbėjams ir fotografams. Jei vis tiek abejojate, pasikonsultuokite su profesionalais arba kreipkitės į įmones, kuriose teikiamos fotografijos paslaugos. Natūraliau atrodo tos nuotraukos, kuriose nestovite tiesiai, todėl šiek tiek pasisukite, į priekį pastatykite vieną koją arba uždėkite ranką ant klubo. Skirkite daug dėmesio savo laikysenai – jūsų pečiai turi būti tiesūs.

(Visited 73 times, 1 visits today)
123456