Delfinų terapijos centre – mokslo festivalis

0
30
delfiniariumas
Alfonso Mažūno nuotrauka

Ką tik duris atvėrusiame Lietuvos jūrų muziejaus Delfinų terapijos centre rugsėjo 17 dieną rengiami mokslo festivaliui „Erdvėlaivis Žemė“ skirti renginiai.

Kaip pabrėžė Delfinų terapijos skyriaus vedėja dr. Brigita Kreivienienė, šių renginių metu siekiama parodyti visuomenei, kad egzistuoja ir yra reikalingi ne tik tikslieji ar biologijos mokslai, bet ir socialiniai, kurių tikslas – padėti visuomenei kurti kokybišką, harmoningą žmogaus gyvenimo aplinką. Tuo pat metu akcentuojama mokslinė naujojo centro veiklos kryptis. Šie renginiai organizuojami kartu su Klaipėdos universiteto Socialinių darbo katedra.

11:15 val. šios katedros vedėjas lekt. dr. Valdas Rimkus pristatys socialinio darbo programą bei skaitys paskaitą “Vaikų globos aspektai Lietuvoje”.

Tuo pat metu dr. Brigita Kreivinienė kvies į ekskursiją po delfinų terapijos centro užimtumo kambarius: pamatysite kineziterapijos salę, sensorinės integracijos kambarį, dailės/keramikos/smėlio terapijos, relaksacijos, muzikos terapijos kabinetus. Sužinosite, kokių modernių terapijų dėka galima gerinti psichinę ir fizinę sveikatą.

12:15 val. lekt. Jolanta Vaičiulienė skaitys paskaitą “Smurto ir patyčių problematika šiandieninėje Lietuvoje”

13:15 val. dr. Valdas Rimkus supažindins su vaikų ir paauglių nusikalstamumo problema mūsų šalyje.

Nika Puteikienė
Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyriaus vedėja