Ūkio ministerija skelbia konkursą „Verslo ir mokslo partnerystė 2012“

0
92

ukio ministerija

Ūkio ministerija šiais metais antrą kartą organizuoja konkursą „Verslo ir mokslo partnerystė 2012“.

„Lietuva yra maža atvira ekonomika, mūsų gerovė priklauso nuo to, kaip sugebėsime konkuruoti savo paslaugomis su kitomis šalimis. Šiuo metu Lietuvos konkurencinis pranašumas yra paremtas mažomis darbo sąnaudomis, tačiau per ilgą laikotarpį šio pranašumo galime netekti. Ūkio ministerija įvairiomis priemonėmis skatina verslo subjektus diegti inovacijas. Svarbu, kad konsoliduotume savo verslo ir mokslo pajėgumus ir konkuruotume pasaulyje inovatyviais sprendimais – tiek paslaugomis, tiek produktais. Šiuo konkursu norime parodyti išskirtinį dėmesį verslininkams, kuriantiems inovacijas“, – sako ūkio viceministras Adomas Audickas.

Paraiškas konkursui gali teikti visi juridiniai asmenys: įmonės, įstaigos, mokslo ir studijų institucijos, asociacijos ir kitos organizacijos. Paraiškos bus vertinamos atsižvelgiant į verslo ir mokslo bendradarbiavimo intensyvumą, projekto metu vykdytos inovatyvios veiklos rezultatus, jų inovatyvumą, sukurto produkto ar paslaugos konkurencingumą.

Konkurso nugalėtojas bus paskelbtas ir apdovanotas š. m. gruodžio 6 d. per Ūkio ministerijos organizuojamą kasmetinę tarptautinę inovacijų konferenciją „Atviros inovacijos. Kurk kitaip“. Nugalėtojui bus įteiktas specialiai šiam konkursui sukurtas prizas.

Pernai Ūkio ministerijos organizuotą verslo ir mokslo partnerystės konkursą laimėjo Lietuvos kosmetikos gamintoja UAB BIOK laboratorija. Ši įmonė, bendradarbiaudama su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu, sukūrė ir išleido į rinką pirmąsias lietuviškas dantų pastas „Ecodenta“, kurios pagamintos naudojant pažangų kalcio kompleksą „Kalident“ ir natūralias sudedamąsias dalis.

Norintys dalyvauti konkurse kviečiami pateikti užpildytas paraiškos formas iki 2012 m. lapkričio 26 d. el. pašto adresu <a href="mailto:vmb@ukmin.lt„>vmb@ukmin.lt arba faksu 8 706 64 762. Papildomos informacijos ir paraiškos formą rasite Ūkio ministerijos interneto svetainėje adresu www.ukmin.lt/partneryste.

 

Kretingos.info