Kodėl verta rinktis gėlių pristatymo paslaugas?

0
99

Gėlės jau nuo seno džiugina žmones ir yra puikus priedas prie dovanos. Kaip ir anais laikais, taip ir 21 amžiuje, gėlių tikrai niekas neatsisako, netgi atvirkščiai, perka bei dovanoja dar intensyviau. Tai tikrai unikalus būdas nustebinti mylimą žmogų ir jo dienai suteikti gražių spalvų. Vis dėlto, reikia paminėti, kad kalbant apie gėlių dovanojimą, kai kas tikrai pakito. Žinoma – tai pats gėlių pristatymo būdas.

Gėlių pristatymas Vilniuje

Gėlių pristatymas Vilniuje po truputį tampa vis labiau populiarėjančia paslauga, kurią renkasi daugelis sostinės ir jos apylinkių gyventojų. Žinoma, reikia paminėti, kad dažnai įmonės per savo kurjerius pristato gėles už papildomą nedidelį mokestį, todėl kai kam tai gali pasirodyti pinigų švaistymas. Tačiau, vis dėlto, kokie yra tie tikrieji gėlių pristatymo privalumai, dėl kokių priežasčių pasidarė verta rinktis gėlių pristatymo paslaugas?

 Gėlių pristatymo privalumai

Kalbant apie gėlių pristatymo privalumus, tai jų galima atrasti tikrai ne vieną. Tikriausiai daugeliui jie yra skirtingi, vieni susimoka kurjeriui dėl vienokių, kiti dėl kitokių priežasčių. Taigi, apsvarsčius pagrindinius privalumus, galima teigti, kad gėlių pristatymą verta rinktis, nes:

  1. Neįmanoma sugalvoti geresnės priežasties, kaip sutaupyti laiko. Taigi, pirmasis privalumas yra toks, kad susimokant kurjeriui už paslaugas, sutaupysite laiko, kadangi jums patiems nereikės važiuoti į parduotuvę nusipirkti gėlių, o paskui jų pristatyti į reikiamą vietą. Tie, kurie vertina savo laiką, yra užsiėmę ir nori, kad jų artimas žmogus gautų gėlių nustatytu laiku, tikrai turi rinktis gėlių pristatymą Vilniuje.
  2. Antroji priežastis – galite nustebinti mylimą žmogų net nebūdami Lietuvoje. Jeigu artėja artimojo gimtadienis, išleistuvės, vestuvės, draugystės metinės, Valentino diena ar bet kuri kita šventė, o jūs norite pasveikinti žmogų ne tik žodžiu, bet ir kažkokia dovana, užsisakykite gėles internetu ir jas įteiks kurjeris. Kadangi gėlės yra užsakomos internetu, tai galėsite padaryti būdami bet kuriame pasaulio krašte. Užsisakykite ir sužavėkite adresantą tokiu savo poelgiu.
  3. Jeigu jums reikia didelių gėlių kiekių, jeigu tas gėles norite padovanoti savo įmonės moterims ar nustebinti darbuotojus – užsisakykite norimas gėles ir jas kurjeris pristatys jūsų pasirinktu laiku. Taigi, jūs sutaupysite ne tik laiko, bet ir jo iš viso nešvaistysite, nes kol bus daromos ir vežamos jūsų gėlės, galėsite dirbti kasdienius savo darbus.
  4. Neturintiems automobilio – tai itin aktuali paslauga. Jeigu jums reikia didelės gėlių puokštės ir neturite nuosavo automobilio ar kitos transporto priemonės, rinktis gėlių pristatymą yra geriausia išeitis. Žinoma, gėles įmanoma vežti ir su autobusu, tačiau, gerai pagalvojus, tai itin rizikingas variantas, ypač sostinėje, kur viešasis transportas nuolatos perpildytas.
  5. Gėlių pristatymas Vilniuje skirtas ir tiems, kurie mėgsta daryti staigmenas anonimiškai. Faktas, kad pristatant gėles pačiam išlikti anonimišku ganėtinai sunku, tačiau tai patikėjus kurjeriui – anonimiškumas yra garantuotas.
  6. Pasirinkus gėlių pristatymo paslaugą, telefonu galėsite pasitarti su floristais, kurie padarys jūsų norimą gėlių kompoziciją. Floristai gali pasiūlyti pačius įdomiausius gėlių derinius, unikalias gėlių dėžutes, kurios išties atrodo originaliai ir įdomiai. Šie variantai tikrai nustebintų bet kurį žmogų.
  7. Pasirinkus gėlių pristatymą jūs sutaupysite ir pinigų. Atrodo neįtikėtina? Pagalvokite. Dažniausiai įmonės, parduodančios gėles internetu, jas parduoda pigiau dėl nemažos konkurencijos, todėl vien ties čia jūs jau sutaupote. Tada pagalvokite, kiek jums kainuotų kuras, norint nuvažiuoti nusipirkti gėlių ir jas nuvežti gavėjui? Jau nekalbant apie tai, kad vietoj to, kad kažkur važinėtumėte, galėtumėte dirbti darbus, už kuriuos gaunate pinigus. Taigi, viską gerai pasvėrus ir paskaičiavus, susimokėti kurjeriui už gėlių pristatymą yra pigiau nei jas pristatyti pačiam.

Taigi, kodėl verta rinktis gėlių pristatymą Vilniuje, priežasčių yra ganėtinai daug. Juk tikrai ne visada gyvenime įmanoma pristatyti gėles pačiam, todėl ši paslauga yra tokia populiari ir ją renkasi daugelis žmonių. Beje, reikia paminėti, kad ne viena įmonė gali pasiūlyti įsigyti ne tik gėles, bet ir balionus, atviruką, saldainių dėžutę ar pliušinį meškiuką, kurie dovaną paverstų dar įdomesne ir unikalesne. Dėmesio parodymas net ir būnant už 1000 kilometrų nuo mylimo žmogaus yra gražus poelgis, kuris įsimins ilgam, todėl, jeigu negalite padovanoti gėlių pats, žinote kokį optimaliausią variantą galite pasirinkti.