„Lidl“ kviečia naujų mokslo metų pradžią atšvęsti be alkoholio

0
69

Daugeliui mokymosi įstaigų šiais metais perkėlus mokslo metų pradžios šventę į rugsėjo 3-iąją, „Lidl“ savo iniciatyva nusprendė išlaikyti ilgametę tradiciją per šią šventę neprekiauti alkoholiu. Todėl visose „Lidl“ parduotuvėse Lietuvoje alkoholinių gėrimų įsigyti nebus galima ir rugsėjo 3-iąją.

Šiais metais rugsėjo 1-ajai sutapus su šeštadieniu, daugelis šalies mokyklų perkėlė mokslo ir žinių šventę į rugsėjo 3-iąją, pirmadienį. Įstatyme numatytas prekybos alkoholiu ribojimas automatiškai nepersikėlė, tačiau prekybininkams palikta teisė pasirinkti, ar jie planuoja apriboti prekybą alkoholiu ir perkeltos šventės metu. „Lidl“, atsižvelgdama į viešai išsakytas rekomendacijas ir lūkesčius, nusprendė neprekiauti alkoholiu ir perkeltos šventės metu.

„Mūsų įsitikinimu, prekybos alkoholiu ribojimas per mokslo metų pradžios šventę yra skirtas ugdyti sąmoningą visuomenę ir priminti, kad žinių siekimas ir alkoholio vartojimas nėra suderinami dalykai. Apribodami prekybą alkoholiu rugsėjo 3-iąją, kviečiame šeimas sutikti šią mokslo ir žinių šventę blaiviai“, – sako „Lidl Lietuva“ direktorius Radostin Roussev-Peine.

„Lidl“ nuo pat savo veiklos Lietuvoje pradžios siekia aktyviai įsitraukti į įvairias socialines iniciatyvas ir remti jautresnes visuomenės grupes. Nuo praėjusių metų „Lidl“, drauge su pirkėjais, vykdo vaikų dienos centrų paramos projektą „Už saugią ateitį mūsų vaikams“, jo metu pirkėjai kviečiami aukoti per taromatus gaunamą depozitą už gėrimų pakuotes. Būdamas aktyvus bendruomenės narys, prekybos tinklas bendradarbiauja su vietos savivaldybėmis ir aktyviai įsitraukia į joms svarbius projektus, be to, teikia nuolatinę maisto ir ne maisto produktų paramą „Maisto bankui“.

Valdas Lopeta
UAB „Lidl Lietuva“ Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovas