Ministras aiškinasi, ar Tauragės rajone vyko „ponų“ medžioklė

0
23

mazuronisAplinkos ministras Valentinas Mazuronis kreipėsi į Generalinę miškų urėdiją ir Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamentą (RAAD) išsiaiškinti ar spalio mėnesį Tauragės rajone medžiojo Seimo narys (-iai), ar jų medžioklės metu buvo nustatyti aplinkos apsaugos įstatymų pažeidimai bei ar buvo sumokėta už paslaugas.

„Jeigu ten vyko kokia nors „ponų“ medžioklė – mes išsiaiškinsime. Seimo narys ar ne, bet visi vienodai privalo laikytis taisyklių ir mokėti mokesčius“, – teigia aplinkos ministras V. Mazuronis.

Gruodžio 5 d. per Lietuvos Vyriausybės valandą Seime į Aplinkos ministrą kreipėsi Seimo narys J. Razma ir klausė, ar „žinoma apie vieno Seimo nario medžioklę spalio mėnesį Tauragės komerciniuose medžioklės plotuose, nušautą elnią ir nesumokėtus 15 tūkst. litų mokesčių?“.

Vėliau žiniasklaidos priemonėse pasirodė papildomos informacijos, kad vienas Seimo narys ir aukštas pareigas užimantis Aplinkos ministerijos sistemos pareigūnas spalio mėnesį medžiotojo Tauragės medžiotojų klubo „Sakalas“ medžioklės ploto vienete, šios medžioklės metu buvo nušauti elnias ir briedis.

Aplinkos ministras V. Mazuronis pažadėjo asmeniškai išsiaiškinti situaciją ir pavedė Generalinei miškų urėdijai ir Klaipėdos RAAD skubos tvarka pateikti atsakymus į Seimo nario užduotus klausimus ir žiniasklaidos priemonėse pateiktą informaciją.

Aplinkos ministerijos informacija