Naujas vasaros hitas „Visi į Palangą“ trumpina kelią į pajūrį

0
96

Palanga, jau šį penktadienį pakviesianti į tris dienas truksiančią Kurorto šventę, pristato naują vasaros hitą ir skelbia – visi keliai veda į Palangą. Neabejojama, kad šis nuotaikingas, geros nuotaikos porciją dovanojantis muzikinis kūrinys skambės ne tik radijo stočių eteryje, bet ir į didžiausią šalies kurortą skubančių poilsiautojų automobiliuose – „užvedanti“ melodija bei smagūs dainos žodžiai puikiai tiks niūniuoti ir „patrumpinti“ atostogaujančios šeimos ar bičiulių kelią į pajūrį.

Deivido Zvonkaus sukurtas hitas pirmą kartą oficialiai bus pristatytas penktadienį, gegužės 31 d., 21 val. Kurorto šventės atidarymo metu. Jį Palangoje, Jūratės ir Kastyčio skvere, atliks palangiškė dainininkė Paulina Skrabytė kartu su savo mokytojais – Viliumi ir Violeta Tarasovais bei populiarumo nestokojančiu Palangos kameriniu choru. Pagal šio kūrinio garso takelį šeštadienį 23.30 val. dangų ties jūros tiltu nušvies ir Kurorto šventės fejerverkas su lazerių šou.

„Svarstydami, koks hitas šiais metais turėtų visus kviesti į Palangą, užsibrėžėme tikslą sukurti jį „šviesų“ bei nuotaikingą, „užvedantį“ ir lengvai įsimenamą – tokį, kuris skelbtų apie visus metus veikiantį kurortą bei kviestų atvykti į Palangą ne tik karštuoju metų laikotarpiu, kadangi vasara Palangoje niekuomet nesibaigia“, – sakė Kurorto šventės režisierius Marius Tumšys.

Tad didžiausias šalies kurortas, jau rytoj pradedantis tris dienas truksiančią Kurorto šventę, laukia jūsų ir žada visą puokštę įsimintinų atrakcijų ir puikią nuotaiką. Nesvarbu, koks oras – visi keliai veda į Palangą. Vasara čia trunka visus metus, čia liūdna niekuomet nebūna.

Jurgita Vanagė
Palangos miesto savivaldybės
mero patarėja