Neviešo patruliavimo metu policijos pareigūnai Tauragėje fiksavo KET pažeidėjus

0
27

policija-2026Antradienį, lapkričio 19 dieną, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai Tauragės mieste vykdė sustiprintą eismo kontrolę. Patruliavę specialiaisiais policijos ženklais nepažymėtais automobiliais, policijos pareigūnai fiksavo įvairius Kelių eismo taisyklių pažeidimus bei vykdė pėsčiųjų eismo kontrolę.

Prevencinės priemonės metu nustatyti 26 pažeidėjai, iš kurių 11 viršijo leistiną greitį daugiau nei dvidešimčia kilometrų, 4 vairuotojai važiavo trisdešimčia kilometrų daugiau nei leistina. Policijos pareigūnai nustatė 5 vairuotojus, kurie nepaisė kelio ženklų ir ženklinimo, 4 vairuotojai nepateikė galiojančios techninės apžiūros dokumentų. Likę transporto priemonių vairuotojai važiavo neįsijungę žibintų, nesegėjo saugos diržų bei nepateikė civilinės atsakomybės draudimo. Į pareigūnų akiratį pateko 1 nedrausmingas pėsčiasis, kuris perėjo kelią ne tam skirtoje vietoje.

Pasak Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus viršininko Kęstučio Lukošiaus, neviešas patruliavimo būdas pasitelktas tam, kad būtų nustatyti įvairius Kelių eismo taisyklių pažeidimus darantys vairuotojai ir pėstieji, keliantys grėsmę kitų eismo dalyvių ar savo pačių saugumui.

Kelių policijos skyriaus viršininkas patikino, kad tokio pobūdžio prevencines priemones – patruliavimą specialiaisiais policijos ženklais nepažymėtais automobiliais artimiausiu metu ketina ir toliau aktyviai vykdyti Tauragės mieste ir rajone. Policijos pareigūnai ne tik nustatys ir drausmins pažeidėjus, bet ir patruliuos pasitelkę vaizdo ir garso fiksavimo įrangą.

Tauragės apskrities VPK informacija

Nuotrauka iš http://www.taurage.policija.lt/