„Orkla“ darbuotojai švarindami pajūrį rado sprogmenį

0
94

Gegužę Kuršių Nerijoje vykusios gamtos švarinimo akcijoje dalyvavę 5 Lietuvoje veikiančių Norvegijos koncerno „Orkla“ įmonių darbuotojai surinko tiek šiukšlių, kad ištempti iš pajūrio perpildytą traktoriaus priekabą prireikė papildomos technikos. Netikėčiausias radinys – mokomasis sprogmuo, kurį išsivežė Neringos policijos pareigūnai.

Paskyrę dvi darbo dienas gražiam tikslui, įmonių „Orkla Care“, „Orkla Foods Lietuva“, „Minordija“, „Vilniaus margarino gamykla“ ir „Margiris“ darbuotojai dėmesį skyrė ne įprastiniams savo darbams, bet socialinei atsakomybei įgyvendinti.

Kuršių Nerijos nacionalinio parko direktorė Aušra Feser atkreipė dėmesį, kad visos surinktos šiukšlės – ne parko lankytojų palikimas, o išmestos į krantą jūros bangų. „Kuršių Nerijos nacionalinio parko direkcija labai džiaugiasi sulaukdama talkininkų, atvažiuojančių ne vien pramogauti, bet ir prisidėti prie mūsų darbų, – sako parko direktorė Aušra Feser. – Talkininkai labiausiai laukiami pavasarį, kai parko tvarkymo darbų ypač daug. Labai tikimės, kad ši koncerno „Orkla“ darbuotojų akcija nebus vienkartinė, o taps gražia kasmetine tradicija“.

Akciją surengusios 5 Lietuvoje veikiančios ir 130 darbuotojų turinčios koncerno „Orkla“ įmonės atstovauja maisto papildų, greito apyvartumo prekių gamintojams ir platintojams, tiekia žaliavas konditerijos ir duonos gaminiams. Jų prekių krepšelyje yra 30 gerai žinomų prekinių ženklų ir per 3 tūkst. skirtingų produktų. Bendrovės savo pavyzdžiu ragina ir kitas rūpintis mūsų ateitimi.

 

Netikėčiausias radinys – mokomasis sprogmuo, kurį išsivežė Neringos policijos pareigūnai.

Švarindamos Baltijos pajūrį šios įmonės siekia prisidėti prie visam pasauliui aktualaus 2015 m. Jungtinių Tautų priimto dokumento „Keiskime mūsų pasaulį: Darnaus vystymosi darbotvarkė iki 2030 metų“ , kuriame nustatyta 17 darnaus vystymosi tikslų. Koncernas „Orkla“ savo tvarumo strategijoje 2020-2025 metams nustatė keturias pagrindines sritis, kurioms bus skiriama daugiausia dėmesio: maistui ir sveikatai, maisto saugai, atsakingam tiekimui ir aplinkosaugai. Bendradarbiaudamos tarpusavyje koncernui priklausančios įmonės vadovaujasi „One Orkla“ strategija ir taip stiprina grupės ilgalaikį konkurencingumą.

Agnė Ignatavičienė
Komunikacijos vadybininkė
„Orkla Care“, UAB