Tauragės degalinėje pirkėjams alkoholis buvo parduodamas apskritą parą

0
68

policija5Tauragėje vienoje degalinių, veikiančių apskritą parą, užfiksuota alkoholio prekybos pažeidimų. Vėlyvą vakarą, kuomet alkoholio prekyba yra draudžiama, degalinės operatorė laisvai pardavinėjo svaigalus visiems norintiems.

Šilalės gatvėje esanti degalinė buvo patikrinta vėlų ketvirtadienio vakarą. Pareigūnų akivaizdoje čia užsukęs pirkėjas įsigijo butelį brendžio. Po to kai degalinės operatorė suprato esanti stebima policijos, pareigūnams prisipažino, kad per maždaug ketvirtį valandos spėjo parduoti ne tik minėtą brendį, bet ir 20 butelių alaus bei butelį degtinės.

Pareigūnai įtaria, kad draudžiama prekyba alkoholiu patikrinimo metu buvo ne atsitiktinumas, o veikiau dėsningumas – neatmetama galimybė, kad įsigyti svaigiųjų gėrimų apskritą parą pirkėjai čia galėjo nuo tada kai prekyba alkoholiu nuo 22 iki 8 val. buvo uždrausta.

Dėl nustatytų alkoholio prekybos pažeidimų Tauragės policijoje pradėta administracinė teisena. Minėti pažeidimai atsakomybę užtrauks ne tik degalinės operatorei, bet ir įmonės savininkui.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

Tauragės.info