Verslo konkurencija – kaip išsiskirti?

0
42

pavyzdys2Išskirtinumas – vienas pagrindinių XXI a. verslo bruožų. Lietuvoje veikia daugiau nei 65 tūkst. įmonių, rodo Statistikos departamento skelbiami duomenys. Tad kaip šioje masėje išsiskirti ir nustebinti konkurentus?

„Vis dažniau pasirodo kalbų, kad XXI a. į rinką įžengti su nauja produkcija neįmanoma, nes viskas jau išrasta, rinkos dalyvių niekuo nenustebinsi. Tačiau sėkmingai konkuruoti galima ne tik siūlant naujus produktus, bet ir konkurentus lenkiant išmone ir kūrybingais verslo sprendimais“, – sako Giedrė Mieliauskaitė, BALTO įmonių grupės valdomo prekinio ženklo ZOOMBOOK projekto vadovė.

Pasak jos, iš ekonominės krizės lipančios Lietuvos verslo įmonės, skirdamos net ir nedidelę dalį finansų įvaizdžiui gerinti, gali išsiskirti ir prieš konkurentus atskleisti savo kūrybiškumą.    

Įmonės išsiskirti gali finansines ir veiklos metų ataskaitas pateikiant ne įprastu formatu, o spausdinant ir kuriant reprezentatyvias knygas, atskleidžiančias įmonės veiklos pobūdį, tikslus ir pasiekimus. Prie kūrybingo įvaizdžio prisideda ir vardiniai darbo kalendoriai, kurie reprezentuoja darbuotojus susitikimuose su klientais.

„Esame kūrybiški, nuolat ieškome inovatyvių sprendimų, kuriuos siūlome ir kitiems. Sukūrėme modernią, tačiau paprastą maketavimo sistemą, kurios pagalba kiekviena įmonė pagal savo poreikį gali pasiruošti reikiamus spaudos maketus. Dabar kiekvienas gali būti dizaineriu“, – tikina G.Mieliauskaitė.

ZOOMBOOK verslui siūlo pasigaminti vienetinių darbo kalendorių, įmonės pristatymo ir prezentacijų knygas. „Svarbu paminėti, kad verslo įmonių neribojame – galima užsisakyti ir vieną, pavyzdžiui, spausdintą įmonės pristatymą ir taip kryptingai išleisti reprezentacijai skirtas lėšas“, – teigia ji.

Tauragės.info