Didžiausia prezervatyvų įvairovė – internetu

0
26

prezervatyvaiNorite rasti pigių ir labai kokybiškų prezervatyvų? Jums tikrai vertėtų pasidomėti, ką jums gali pasiūlyti prezervatyvai internetu – pastaruoju metu vis daugiau žmonių naudojasi elektroninėmis parduotuvėms perkant tokias intymias prekes kaip prezervatyvai, lubrikantai, eteriniai aliejai ir įvairūs sekso žaisliukai. Taip, galima sakyti, kad viena iš pagrindinių priežasčių yra konfidencialumas, tačiau tai tikrai nėra vienintelė ir pati svarbiausia priežastis.

Tiesa yra tokia, kad prezervatyvai internetu yra parduodami gerokai pigiau. Net gi tų pačių žymiausių firmų, tokių kaip SKYN, Durex, LifeStyles firmų produkcija čia yra parduodama apie 20 procentų pigiau, ir tai nėra paprasta akcija – tokios kainos būna visada. Be abejo, prezervatyvai internetu lenkia prezervatyvus, parduodamus prekybos centruose ir net specializuotose parduotuvėse dar ir tuo, kad asortimentas internete yra gerokai didesnis, o jeigu perkate daugiau kaip penkiasdešimt prezervatyvų iš karto, tai turite galimybę gauti dar dešimčia procentų daugiau – tai bus kaip dovana jums, paskatinimas ir kitą kartą naudotis elektronine prezervatyvų parduotuve.

Šiuo metu itin populiarūs taškuoti ir banguoti prezervatyvai internetu, kurie suteikia papildomą malonumą merginoms. Taip yra todėl, kad prezervatyvų paviršius tokiu atveju nėra lygus, kadangi jis padengtas taškeliais arba labai maloniomis bangelėmis, kurios merginas tiesiog užveda.

Jeigu jūs esate alergiškas lateksui ir piktinatės, kad visi prezervatyvai yra pagaminti būtent iš jo, tuomet prezervatyvai internetu taip pat jums gali pasiūlyti pigią alternatyvą – čia yra prezervatyvų, pagamintų iš kitų labai stiprių ir saugių medžiagų, tad visi lateksui alergiški vyrai čia galės įsigyti norimus prezervatyvus be latekso už prieinamą kainą.

Dar vienas privalumas, kodėl žmonės naudojasi prezervatyvų parduotuvėmis internetu – čia juos galima įsigyti po vieną. Skirtingai nei daugelyje parduotuvių, kur jūs iš karto turite pirkti trijų prezervatyvų pakelį, čia galėsite įsigyti kokių tik norite prezervatyvų po vieną – galite išmėginti kad ir dešimt skirtingų prezervatyvų. Siuntinys bus pristatymas nemokamai jums tiesiai į namus (jeigu norėsite), arba galėsite jį atsiimti sutartoje vietoje. Patogumas, pigumas ir platus asortimentas – pagrindiniai argumentai, kodėl prezervatyvai internetu vis labiau populiarėja.