Elektroninės cigaretės ir jų rūšys

0
1

cigaretesVis labiau ir labiau matome jaunimą traukiančius elektroninės cigaretės dūmus, kurios imituoja tikrojo tabako dūmus, bet kada šios elektroninės cigaretės pradėjo tapti visų žinomoms? Atsakymas yra prieš daugiau nei 11 metų kinų farmacininkas Hon Lik sukūrė elektroninę cigaretę. Kinų farmacininkas norėjo sukurti cigaretes, kurios nekenkia arba kenkia labai mažai, nes Hon tėvas mirė nuo plaučių vėžio. Šiuo metu išradėjas dirba mažame Beižingo biure, verslas šiektiek nusmuko, vis daugiau žmonių jį siunčia į teismą. Taigi, cigaretės planas buvo įkaitinti nikotino tirpalą propilenglikolyje, polietileninio glikolyje ir sudaro aerozolį, kai šis veiksmas yra jau padarytas yra išgaunamas tabako dūmas, o cigaretė veikia kaip inhaliatorius. Nikotino tirpalas yra išgarinamas, taip gaunamas aerozolis.

Yra dviejų rušių elektroninės cigaretės: viena vadinama trijų dalių, o kita dviejų dalių cigaretė. Dviejų dalių cigaretė yra sudaryta iš baterijos, bei yra iš kaitiklio iri kapsulė su skysčiu, kuriame yra nikotinas. Trijų dalių elektroninė cigaretė galima sakyti turi net keturias dalis. Pirmasis yra kaitiklis ,kuriame r elektros srovės pagalba šildo skystį, o šis tampa garais kuriuo vartotojai mėgaujasi. Antra detalė yra kapsulė ji dirba kaip rezervuaras talpindama skystį, kuris vėliau tampa garais. Skystis kitaip vadinamas E-skystis propileno glikolio ir nikotino, jo yra įvairaus skonio vyšnių, tradicinio tabako, kavos, mėtos. Paskutinė dalis yra pati didžiausia tai yra baterija. Dažniausiai pasitaiko 3,7 voltų įkraunamas akumuliatorius.

Nors dauguma žmonių argumentuotų, nikotinas yra nikotinas. Nesvarbu ar jis natūralus, tabako išgaunamas, ar net sintetinis nikotinas bus kenksmingas. Šiuo metu nėra jokių pagrįstų įrodymų jog šis produktas yra kenksmingas, bet prieš pradedant vartoti reikia labai rimtai pagalvoti ar verta, nes galima tapti priklausomu nuo tabako. Įdomus dalykas yra tas jog Hong Konge, kur yra daugiausia gaminama elektroninių cigarečių, jos yra apribotos pirkimui. Lietuva gali apsispresti ar reikia apriboti arba uždrausti visiškai jų prekybą.