Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

FC „Šiauliai“ įveikė „Taurą“

fk taurasRugpjūčio 16 dieną FC „Šiauliai“ savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 3:1 įveikė Tauragės „Tauro“ komandą.

Nuo pat rungtynių pradžios jautėsi, jog „Šiauliai“ jau seniai  besimėgavo pergalės skoniu. Aktyvus spaudimas nuo pat pirmų minučių neleido „Taurui“ net pagalvoti apie ataką. Visos tauragiškių pajėgos buvo skirtos gynybai. Pirmasis pavojingas epizodas prie Tauragės vartų kilo kuomet Mantas Fridrikas pamėgino tolimu smūgiu patikrinti vartininko V. Ralkevičs budrumą. „Tauro“ laimei vartininkas buvo savo vietoje.
Dar po keletos minučių jau Niko Tokič išvengęs „Tauro“ gynėjų spendžiamos nuošalės iššoko vienas prieš vartininką, tačiau smūgiavo tiesiai į savo oponentą ir įvarčio pelnyti nesugebėjo. Aktyviai rungtyniavo ir Tautvydas Eliošius, kurio smūgiai ne kartą privertė nuaidėti tribūnas.

Pirmąjį pusvalandį „Šiauliai“ žaidimo kontrolę tvirtai laikė savo rankose. Tačiau „Tauras“ atlaikęs pavojingų atakų laviną sužaidus maždaug  35 minutes ir pats pamėgino suregzti pirmąjį išpuolį prie šeimininkų vartų. Visgi po traumos į vartus sugrįžęs Paulius Pocius žaidė užtikrintai ir neutralizavo „Tauro“ keliamą pavojų.

Kėliniui einant į pabaigą šansų išvesti savo komandą į priekį neišnaudojo Rokas Gedminas bei Arminas Vaskela. Pastarųjų smūgiai iš baudos aikštelės prieigų skriejo visiškai šalia  vartų.

Antrajame kėlinyje įvarčio ilgai laukti nereikėjo. Jau 50 – tą minutę teisėjas už neleistiną žaidimą baudos aikštelėje skiria 11m. baudinį į „Tauro“ vartus. Prie kamuolio stojęs Arminas Vaskela smūgiavo tiksliai ir net kamuolio kryptį atspėjęs vartininkas buvo bejėgis. „Šiauliai“ priekyje 1:0.

Vos po 6 minučių tauragiškiai dar kartą buvo priversti traukti kamuolį iš tinklo po to paties Armino Vaskelos smūgio. Šį kartą įvartis kiek kuriozinis. Vartininkas sužaidė itin nesėkmingai ir gaudydamas pažeme iš itin aštraus kampo pasiųstą kamuolį tą daro nesėkmingai ir pats krūtine nukreipė kamuolį į vartus. „Šiauliai“ priekyje 2:0.

68 – tą minutę „Tauro“ viltis atgaivino Marius Stanaitis. Tauragiškio reidas aikštės viduriu bei tikslus smūgis iš maždaug 15 metrų sušvelnino rezultatą iki 2:1. Po įvarčio „Tauro“ žaidimas pagyvėjo ir pastarieji surezgė dar keletą atakų. Visgi patys „Tauro“ futbolininkai nesusikalbėjo tarpusavyje ir prasileido trečiąjį įvartį.

74 – tą minutę po tolimo perdavimo iš aikštės gilumos „Tauro“ gynėjai nesusikalbėjo su savo vartininku ir kamuolys tiesiog peršoko per visą „Tauro“ gynybos bastioną. Pirmas prie kamuolio suskubo puolėjas iš Kroatijos Domagoj Veraja ir niekieno netrukdomas padidino „Šiaulių“ persvarą iki 3:1.

Likusį 15 minučių „Šiauliai“ ramiai apsigynė.

Tauragės.info

123456