Jaunimas domisi savarankiškos veiklos galimybėmis

0
18

Image 03Liepos 15 dieną Tauragės teritorinės darbo biržos skyriuose sėkmingai startavo renginių ciklas absolventams „Būk matomas“. Neseniai mokslus baigusiems jaunuoliams skirtuose organizuojamuose renginiuose aktyviai dalyvauja ir darbo biržos socialiniai partneriai. Renginių metu absolventai  turi galimybę iš arčiau susipažinti su Valstybinės darbo inspekcijos ir Sodros atstovais bei užduoti jiems aktualių klausimų.

Kiekvienam asmeniui, pradedančiam darbinę veiklą, svarbu išsiaiškinti darbinius santykius su potencialiu darbdaviu. Tuo tikslu Valstybinės darbo inspekcijos atstovai jaunuolius plačiai supažindina jaunuolius su darbo teise: darbo sutarties sudarymu, darbo laiku, nelegalaus darbo prevencija bei darbuotojo teisėmis ir pareigomis.

Renginių metu Sodros atstovai absolventus informuoja apie Žemės ūkio ir miškininkystės paslaugų teikimo pagal paslaugos kvitus sąlygas. Jaunuoliai, planuojantys savarankišką veiklą, aktyviai teirausi apie verslo liudijimus turinčių asmenų, individualią veiklą vykdančių asmenų ar individualių įmonių socialinio draudimo įmokas.

Tauragės teritorinės darbo biržos informacija

Tauragės.info